Contact

locatie Hoge Veer Complex (correspondentieadres)
Hoge Veer 1
4941 KH Raamsdonksveer
Telefoon 0162 – 51 34 50
Fax 0162 – 51 22 92
locatie Hoge Veer Rivierzicht
Scheepswerflaan 47
4941 GZ Raamsdonksveer
Telefoon 0162 – 51 13 60
Fax 0162 – 51 15 34
E-mail algemeen info@hogeveer.nl

CONSULENTEN

Op de pagina consulenten vindt u meer informatie over onze consulenten en hoe u contact kunt opnemen.

Openingstijden Infobalie Hoge Veer Complex:
maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 13:00 uur

Wijkteam 0162 – 72 21 02 wijkteam@hogeveer.nl
Zorgteam Hoge Veer Complex (Hooizolder) 0162 – 72 22 11 hooizolder@hogeveer.nl
Zorgteam Hoge Veer Complex (Erf) 0162 – 72 22 12 erf@hogeveer.nl
Zorgteam PG Hoge Veer Complex (Muuk, Stulp en Ons Huus) 0162 – 72 22 10 schouw@hogeveer.nl
Zorgteam Hoge Veer Rivierzicht 0162 – 51 13 60 rivierzicht@hogeveer.nl
Infobalie 0162 – 51 34 50 info@hogeveer.nl
Administratie financieel en salaris 0162 – 72 22 18 administratie@hogeveer.nl
Cliëntenadministratie 06 – 1008 9046 clientadmin@hogeveer.nl
Dagverzorging 0162 – 72 22 23 dagverzorging@hogeveer.nl
Cliëntenraad clientenraad@hogeveer.nl
Welzijn Hoge Veer Complex 0162 – 72 22 30 welzijn@hogeveer.nl
Josien van Dooren consulent, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening 0162 – 72 22 26 j.vandooren@hogeveer.nl
Joke van Essen consulent 0162 – 72 22 17 j.vanessen@hogeveer.nl
Tijs Meulemans coördinator zorgteams Wijk en Rivierzicht 0162 – 51 13 60 t.meulemans@hogeveer.nl
Paul Kelder coördinator facilitair 0162 – 72 22 24 p.kelder@hogeveer.nl
Indira Sadzak-Isakagic coördinator vrijwilligers 0162 – 72 22 30 indira@hogeveer.nl
Toos van Vugt-Verhagen coördinator team organisatie ondersteuning 06 – 1008 9046 t.vanvugt@hogeveer.nl
Janine Beerens coördinator team Hooizolder en Erf 06 – 1231 2315 j.beerens@hogeveer.nl
Harriette Vugts coördinator PG teams 06 – 1215 9878 h.vugts@hogeveer.nl
Maaike Kleinloog coördinator huishouding extramuraal 06 – 2276 5482 m.kleinloog@hogeveer.nl
Margriet Brugman coördinator huishouding extramuraal 06 – 2276 5470 m.brugman@hogeveer.nl
Jessica van Ostaijen MSc personeelsconsulent 0162 – 72 22 36 j.vanostaijen@hogeveer.nl
Anja Burger locatiemanager Hoge Veer Complex a.burger@hogeveer.nl
Christel van Drunen locatiemanager Hoge Veer Rivierzicht c.vandrunen@hogeveer.nl
drs. Menko Konings directeur/bestuurder m.konings@hogeveer.nl
Linkedin