Contact

Administratie
(correspondentieadres)
Hoge Veer 1
4941 KH Raamsdonksveer
Telefoon 0162 – 51 34 50
Locatie Hoge Veer Rivierzicht
Scheepswerflaan 47
4941 GZ Raamsdonksveer
Postadres:
Scheepswerflaan 157 A
4941 GZ Raamsdonksveer
Telefoon 0162 – 51 13 60
Fax 0162 – 51 15 34
Locatie Hoge Veer Bastion
Burchtplein 2
4931 DM Geertruidenberg
Telefoon 0162 – 71 10 00
Fax 0162 – 51 22 92
E-mail algemeen info@hogeveer.nl

CONSULENTEN

Op de pagina consulenten vindt u meer informatie over onze consulenten en hoe u contact kunt opnemen.

Wijkteam 0162 – 72 21 02 wijkteam@hogeveer.nl
Wijkverpleegkundigen 0162 – 72 21 02 wijkverpleegkundigen@hogeveer.nl
Zorgteam 1 appartementen
Hoge Veer Bastion
0162 – 71 10 00
keuze 1 optie 1
appartemententeam1@hogeveer.nl
Zorgteam 2 appartementen
Hoge Veer Bastion
0162 – 71 10 00
keuze 1 optie 2
appartemententeam2@hogeveer.nl
Zorgteam groepswonen
huiskamer 2-G01
0162 – 71 10 00
keuze 2 optie 1
groepswonenteam1@hogeveer.nl
Zorgteam groepswonen
huiskamer 2-G02
0162 – 71 10 00
keuze 2 optie 2
groepswonenteam2@hogeveer.nl
Zorgteam groepswonen
huiskamer 2-G03
0162 – 71 10 00
keuze 2 optie 3
groepswonenteam3@hogeveer.nl
Zorgteam groepswonen
huiskamer 2-G04
0162 – 71 10 00
keuze 2 optie 4
groepswonenteam4@hogeveer.nl
Zorgteam Hoge Veer Rivierzicht 0162 – 51 13 60 rivierzicht1@hogeveer.nl
Centraal kantoor
Medewerker Info
0162 – 51 34 50
keuze 3
info@hogeveer.nl
Administratie financieel en salaris 0162 – 72 22 18 administratie@hogeveer.nl
Cliëntenadministratie 06 – 1008 9046 clientadmin@hogeveer.nl
Dagverzorging (De Club) 0162 – 72 22 23 dagverzorging@hogeveer.nl
Cliëntenraad clientenraad@hogeveer.nl
Welzijn Hoge Veer Bastion 06 – 14 44 56 70 welzijn@hogeveer.nl
Josien van Dooren Consulent en Maatschappelijk Werk en Dienstverlening
Locatie Bastion
06 – 23 86 67 45 j.vandooren@hogeveer.nl
Joke van Essen Consulent
Locatie Rivierzicht
06 – 83 03 19 06 j.vanessen@hogeveer.nl
Tijs Meulemans Coördinator zorgteams en Wijk
Locatie Rivierzicht
0162 – 51 13 60
Keuze 4
t.meulemans@hogeveer.nl
Paul Kelder Coördinator facilitair 06 – 12 15 85 16 p.kelder@hogeveer.nl
Martin Verhaard Arbo, Hygiëne, Preventie en Techniek 06 – 23 87 45 78 m.verhaard@hogeveer.nl
Indira Sadzak-Isakagic Coördinator vrijwilligers 06 – 14 44 56 70 i.sadzak@hogeveer.nl
Toos van Vugt-Verhagen Coördinator team organisatie ondersteuning 06 – 10 08 90 46 t.vanvugt@hogeveer.nl
Janine Beerens Coördinator zorgteams appartementen
Locatie Bastion
0162 – 71 1000
keuze 6 optie 1
06 – 1231 2315
j.beerens@hogeveer.nl
Harriette Vugts Coördinator Groepswonen
Locatie Bastion
0162 – 71 1000
keuze 6 optie 2
06 – 1215 9878
h.vugts@hogeveer.nl
Maaike Kleinloog Coördinator huishouding extramuraal 06 – 2276 5482 m.kleinloog@hogeveer.nl
Margriet Bressers Coördinator huishouding extramuraal 06 – 2276 5470 m.bressers@hogeveer.nl
Jessica van Ostaijen Personeelsconsulent 0162 – 72 22 36 j.vanostaijen@hogeveer.nl
Anja Burger Locatiemanager Hoge Veer Bastion a.burger@hogeveer.nl
Christel van Drunen Locatiemanager Hoge Veer Rivierzicht c.vandrunen@hogeveer.nl
drs. Menko Konings Directeur/bestuurder m.konings@hogeveer.nl
Linkedin